Piezvani mums +371 25590043

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Ar ēdienu uz TU

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
restaurant-1284351

GASTROBĀRS 9.PILS – vieta kur baudīt gardu maltīti , atspirdzinošus dzērienus , vieta ar mājīgu atmosfēru. Vieta kur justies gaidītam , kur justies kā mājās. Vai atpazīstat šo vietu ? Reiz šeit bija bistro – Zaļumnieku piestātne. Mainoties laikam , maināmies arī mēs. No bistro uz gastrobāru.  Kāpēc nosaukums 9.pils?  Katram no mums ir sapnis. Mans sapnis bija uzcelt pili- savu pasaku pili. Un beidzot man ir iespēja savu sapni piepildīt. Ar dvēseli , sirdi , mīlestību dienu no dienas es ceļu šo pili sev, Jums.   

Gastrobārs – 9.pils , ilgi lolots , sapņots , mīlēts sapnis , kurš 2020.gada 4. jūlijā beidzot ir ieraudzījis saules gaismu. Esam slēguši bistro un atvēruši gastrobāru, ar iespēju pasūtīt tieši Jums gatavotu ēdienu, esam uzcēluši mājīgu , plašu , gaisu , siltu terasi – vietu , kur atpūsties ar ģimeni , draugiem vai pabūt uz brīdi vienam. Ēdienkarte , kura iekļauj svaigus cūkgaļas , vistas gaļas , liellopa un zivs ēdienus, ēdienkarte , kas patīk gan pieaugušajiem , gan bērniem. 

Vai atpazīstat šo vietu ? Reiz šeit bija bistro – Zaļumnieku piestātne. Mainoties laikam , maināmies arī mēs. No bistro uz gastrobāru. Ļaujiet pastāstīt kāpēc! Jau no pagājušā gada 4.jūlija esam uz jauna ceļa. Esam slēguši bistro un izveidojuši plašu ēdienkarti ar iespēju pasūtīt tieši Jums gatavotu ēdienu.  Esam uzcēluši mājīgu , plašu , gaišu , siltu terasi – vietu , kur atpūsties ar ģimeni , draugiem vai pabūt uz brīdi vienam. Nav mainījies tikai nosaukums mainījies ir itin viss- jauns īpašnieks , jauni darbinieki , jauns kolektīvs un jauns sapnis.

Mūsu sadarbības partneri